HEINÄKUUN LEIRIN AIKATAULU JA RYHMÄT/TIMETABLES AND GROUPS

22.7.2011

Heinäkuun leirin aikataulut ja ryhmät. Jos kysymyksiä aiheeseen liittyen ota yhteys Colin chanski cchanski@sasktel.net ,kiitos..

LEIRIN AIKATAULUT / TIMETABLES

 JA LEIRIN RYHMÄT ALLA / AND FOLLOWING ALSO GROUPS

 

Week 1

Ma, Ke, Pe

14:45-15:45 Group 1, 2 oheiset, 3,4 Tanssi

16-16:50 1,2,3 jää 2 Colin, 3 Grete, 1 Open

16:50-17:40 4,1,2 jää 1 Colin, 4 Grete, 2 Open

17:50- 18:40 3,4,1 jää 3 Colin, 4 Open, 1 Grete

18:40-19:30 2,3,4 jää 4 Colin, 3 Open, 2 Grete

 

Ti,To

16:15-17:15 3,4 oheiset, 1,2 Tanssi

17:30-18:20 1,2,3 jää 1, Colin, 2 Grete, 3 Open

18:20-19:10 4,1,2jää 4, Colin, 1 Grete, 2 Open

19:20-20:10 3,4,1 jää 3 Colin, 4 Grete, 1 Open

20:10-21 2,3,4 jää 2 Colin, 3 Grete, 4 Open

 

La

12-13 1,2

13-14 3,4

 

Week 2

Ma

10-11 1,2  1 Colin,

11:15-12:00 2,3,4 2 Colin, 3 Grete,  4 Open

12:00-12:45 1,2 1, Grete, 2 Colin

13-13:45 1,3,4 1 Open, 3 Colin, 4 Grete

13:45-14:45 3,4 3+4 Colin,

 

15-16 1,2 Tanssi, 3,4 oheiset

 

Ti, To

8-8:45 2,3,4 2 Colin, 3+4 Grete

9-10 1,2 Tanssi, 3,4 oheiset

10:15-11:00 1,2, 1 Colin, 2 Grete

11:00-11:45 3,,1 3 Colin, 1 Open

12:00- 12:45 2,3,4 2 Grete 3+4 Colin

12:45-13:45 1,4 4 Colin, 1 Open

 

Ke,Pe

8-8:45 1,2, 1 Colin 2 Open

9-10 1,2 oheiset, 3,4 Tanssi

10:15-11:00 4,1,2 4 Colin 1+2 Grete

11:00-11:45 3,1 1 Open, 3 Colin

12:00- 12:45 2,3,4 2 Colin 3 Grete, 4 Open

12:45-13:45 3,4 3+4 colin

 

La

12-13 1,2

13:15-14:15 3,4

 

1 group

 

Heli Tammemägi

German Frolov

Marii Selberg

Pääsu Liis Kens

Paula Brita Põder

Reetta Laukkanen (week 2)

Tiina Seppänen(partial)

Johanna Mägin (only 2 week)

Kaidi Elmik (only 2 week)

Kasperi Riihimaki(2 week)

 

2 group

Hannes Hartikainen

Monika Marion Sööt

Karin Vahi

Annely Vahi

Elina Martikainen

Riina Koljonen

Tero Karhu week 1

Anna Laura Perve

Sinikka Paukku (only 1 week)

 

3 group

Inka Rautio

Nea Järvelin

Teele Rebane

Mailis Zlatin

Maria-Helena Zackrisson

Eveliina Ots

Margaret Rooste

(Enni Brita Esna)?

Rebekka

 

4 group - all singles, 1A

 

Linda Koobas

Laura Reitsnik

(Ann Margaret Hünerson)?

Hakim Bouzia

Moona Taurianen

Kiia Pänillä